LV
 • Uz galveno
 • Kontakti
 • Par mums
 • CINT aptaujas
 • Kā saņemt nopelnīto
 • Jautājumi un atbildes
 • PayPal FAQ
 • Lietošanas noteikumi

  Reģistrācijas prasības:

  -AptaujuCentrs.lv var pietikties tikai dalībnieki no Latvijas. Ja jūs esat no citas valsts, tad, lūdzu, izmantojiet saiti uz savas valsts vietni lapas augšdaļā. Ja jūs pievienojaties no valsts, no kuras mēs šobrīd vēl nepieņemam datu plūsmu, jūsu konts tiks slēgts bez atlīdzības izmaksas.

  - AptaujuCentrs.lv atļauj atvērt vienu kontu uz vienu mājsaimniecību (māju vai dzīvokli). Ja no vienas mājsaimniecības vēlas pieteikties vairāki cilvēki (piemēram, vīrs un sieva), tad katram jāizveido savs konts, un jāizmanto atsevišķa iekārta ar unikālu IP adresi, kas neatrodas vienā tīklā.

  -Lai pievienotos AptaujuCentrs.lv, jums jābūt vismaz 15 gadus vecam/ai. Dalībniekiem, kas vēlas pievienoties AptaujuCentrs.lv pirms šī vecuma sasniegšanas, ir jāsaņem atļauja no vecākiem/ aizbildņiem. Atļaujas formu iespējams saņemt pēc pieprasījuma atbalsta dienestam. Parakstīto formu jānosūta pa faksu.

  -Izmantojot AptaujuCentrs.lv vai vietnes ar līdzīgu profilu, jūs esat atbildīgs par pastāvošās likumdošanas ievērošanu. Ja jūsu atrašanās vietā ir aizliegta šādu vietņu izmantošana, jūs nedrīkstat izmantot šo vietni.


  Vadlīnijas dalībniekiem:

  -jūs esat atbildīgs/a par to, lai dati jūsu profilā tiktu regulāri atjaunoti un saturētu jaunāko informāciju. Ja jūsu profils nebūs pilnīgs, jūs saņemsiet mazāk ielūgumu dalībai aptaujās.

  -Ja jums ir aktīvi draugi, kam jūs ieteicāt šo vietni (cilvēki, kuri ir pievienojušies AptaujuCentrs.lv atsaucoties uz jūsu ieteikumu), jūs par viņu aizpildītajām aptaujām saņemsiet samaksu tikai tad, ja jūsu konts ir aktīvs. Ja jūsu konts būs neaktīvs, tas nesaņems ienākumus, neatkarīgi no piesaistīto draugu skaita.


  Norēķini:

  Jums ir jāsniedz sava patiesā pasta adreses informācija, lai saņemtu balvas vai dāvanu kartes. Atlīdzības netiks izsūtītas atkārtoti, kā arī AptaujuCentrs.lv neuzņemas atbildību par pastā nozaudētām sūtījumiem. Atgādinām, ka konta informācijas precizitāte ir Jūsu atbildība.

  Kad jūs esat nopelnījis vismaz 7 euro, jūs varat saņemt atlīdzību kādā no četriem izmaksas veidiem. Lai to varētu izdarīt, Jums nepieciešams ieiet savā lietotāja profilā, izvēlēties sadaļu „Atlīdzības saņemšana” un norādīt vēlamo izmaksas veidu un summu. Šobrīd piedāvājam šādus atlīdzības saņemšanas veidus:

  • Drogas dāvanu karte
  Drogas dāvanu karti var saņemt par jebkuru summu virs 7€, piemēram, 8.74€. Turklāt, izvēlēto summu būs iespājams izmantot vienā vai vairākās pirkumu reizēs. Dāvanu kartes var izmantot visos Drogas veikalos visā Latvijā.
  Vairāk informācijas - www.drogas.lv

  • Maxima dāvanu kartes
  Drogas dāvanu karti var saņemt par jebkuru summu virs 7€, piemēram, 8.74€. Dāvanu kartes var izmantot visos Maxima veikalos visā Latvijā. Arī tā ir jāizmanto 6 mēnešu laikā.
  Vairāk informācijas - www.maxima.lv.

  • Rimi dāvanu kartes
  Rimi dāvanu kartēm arī ir fiksētas summas – 10€, 15€, utt. Dāvanu kartes var izmantot Rimi veikalos visā Latvijā. Rimi dāvanu karšu derīguma termiņš ir 6 mēneši.
  Vairāk informācijas- www.rimi.lv.

  • Ziedojums labdarībai
  Uzkrāto summu ir iespējams ziedot labdarībai, palīdzot kādam no portālu Ziedot.lv realizētajiem projektiem.
  Vairāk informācijas - www.ziedot.lv.


  Dalībnieku pienākumi:

  -Jūsu pienākums ir regulāri pārbaudīt konta stāvokli un pieteikt atlīdzību izmaksu. Ja pamanījāt kādas problēmas, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu!

  -Jūsu pienākums ir nodrošināt aktivitāti kontā, piedaloties aptaujās. Neaktīvie konti tiks dzēsti bez brīdinājuma.

  -Jums jānodrošina datora iestatījumi, lai būtu iespējams aizpildīt visas aptaujas. Pārliecinieties, ka Jūsu pārlūkā ir ieslēgtas sīkdatnes (Cookies), regulāri veiciet sīkdatņu dzēšanu (ieteicams pirms klikšķināšanas uz saites uz aptauju), kā arī to, ka spiegu programmatūras bloķētāji (spyware blockers) un, ja iespējams, arī ugunsmūris (firewall) ir izslēgts.

  -Jums ir jāsniedz patiesa informācija piedaloties aptaujās vai akcijās. Atteikums norādīt īsto informāciju aizpildot piedāvājumus vai aizpildot aptaujas var būt iemesls atlīdzības neizmaksāšanai un iepriekšējo atlīdzību anulēšanai.

  -Jums ir aizliegts lietot robotus, proxy serverus vai citas automatizētas programmatūras datu ievadīšanai, pretējā gadījumā konts tiks dzēsts, kā arī AptaujuCentrs.lv un tā sadarbības partneri patur tiesības informāciju par jebkurām pretlikumīgām darbībām sniegt atbilstošajām varas iestādēm, kā arī izmantot visus likumīgos soļus savu zaudējumu piedzīšanai no vainīgā.

  -Mēstuļu izplatīšana ir aizliegta. Mēstuļu izplatīšanas gadījumā konts tiks dzēsts.

  -Dalībnieki var aizvērt savu AptaujuCentrs.lv kontu jebkurā laikā, iesūtot pieprasījumu e-pastā.

  -Lai saņemtu punktus un atlīdzību par dalību aptaujā, Jums jāizmanto nosūtītās saites uz aptaujām, pretējā gadījumā var rasties problēmas ar aptaujas atzīmēšanu Jūsu kontā.


  AptaujuCentrs.lv tiesības:

  - AptaujuCentrs.lv ir tiesības aizvērt Jūsu kontu jebkādā laikā bez jebkāda brīdinājuma un bez atlīdzības izmaksas, ja pastāv aizdomas, ka Jūs nodarbojaties ar krāpniecisku darbību un/vai pārkāpjat kādu no noteikumiem.

  - AptaujuCentrs.lv ir tiesības iesaldēt Jūsu kontu uz izmeklēšanas laiku, ja pastāv aizdomas, ka iespējamās krāpnieciskās darbības ir saistītas ar Jūsu kontu.

  - AptaujuCentrs.lv ir tiesības pieprasīt derīgu personu apliecinošu dokumentu, kredītkartes rēķinu un/vai vadītāja apliecību, ja tiks konstatēts, ka Jūsu konts tiek lietots krāpnieciskos nolūkos.

  - AptaujuCentrs.lv ir tiesības anulēt samaksu par ieteikumiem vai aptaujām, ja tiek atklāts, ka tika sniegta viltus informācija.

  - AptaujuCentrs.lv nav atbildīgs par mūsu sadarbības partneru kļūdām un darbībām, un AptaujuCentrs.lv nevar garantēt, ka visas aptaujas, kas tiek piedāvātas AptaujuCentrs.lv tīklā ir likumīgas. AptaujuCentrs.lv nav atbildīgs par visu saturu/piedāvājumiem/noteikumiem/solījumiem tajās vietnēs, uz kurām Jūs tiekat pārsūtīts.

  - AptaujuCentrs.lv nav atbildīgs par jebkādu tiešiem/netiešiem zaudējumiem, kas radušies sakarā ar dalību programmā.

  - AptaujuCentrs.lv nevar garantēt balvu vai dāvanu karšu pieejamību, kā arī skaidras naudas vērtību par noteiktu piedāvājumu. Skaidras naudas vērtība var mainīties jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma.

  -Jūs piekrītat, ka visi konflikti, kas radās dēļ vai saistībā ar darbību vietnē, balvām, pretenzijām vai jebko citu, saistībā ar AptaujuCentrs.lv tiks risināti pārrunu ceļā, neuzsākot tiesvedības procesu.

  -Ja Jūs pievienosiet AptaujuCentrs.lv vēstules mēstuļu (spam) filtriem, kā rezultātā interneta pakalpojumu sniedzējs iesniegs sūdzību par AptaujuCentrs.lv, AptaujuCentrs.lv saglabā tiesības nekavējoties slēgt Jūsu kontu bez atlīdzības izmaksas.

  - AptaujuCentrs.lv ir tiesības mainīt noteikumus, punktu vērtību, piedāvājumu vērtību, likumus un apkalpošanas noteikumus jebkurā laikā, bez iepriekšējas dalībnieku informēšanas.

  - AptaujuCentrs.lv neuzņemas atbildību par drukas kļūdām vietnē un izsūtītajās vēstulēs.


  Atteikums:

  Visi logotipi, reklāmas un vizuālie materiāli, kuri ir redzami AptaujuCentrs.lv un mūsu e-pastos pieder to likumīgajiem. Dāvanu karšu esamība atlīdzību sadaļā nenozīmē, ka AptaujuCentrs.lv ir kā saistīts ar attiecīgajām kompānijām, kā arī šīs kompānijas nav sponsori vai līdzsponsori mūsu veicināšanas programmās.

  Pievienojoties AptaujuCentrs.lv, Jūs piekrītat visiem iepriekšminētiem noteikumiem. Noteikumi ir maināmi jebkurā laikā bez iepriekšēja paziņojuma vai apstiprinājuma no AptaujuCentrs.lv dalībniekiem.