LV
 • Uz galveno
 • Kontakti
 • Par mums
 • CINT aptaujas
 • Kā saņemt nopelnīto
 • Jautājumi un atbildes
 • PayPal FAQ
 • Konfidencialitātes politika

  AptaujuCentrs.lv ir ļoti strikti nosacījumi attiecībā uz dalībnieku privātuma aizsardzību. Reģistrācijas laikā mēs nepieprasīsim jūsu personīgo informāciju – tikai jūsu vārdu un adresi, ja jūs vēlaties saņemt atlīdzību kā dāvanu karti, kuru ir jānosūta jums pa pastu.

  Šeit ir īss mūsu privātuma politikas pārskats:

  -Bez jūsu atļaujas netiks prasīta un izplatīta jūsu personīgā informācija (piemēram, tā var tik prasīta aptaujās, ja jūs piekritīsiet to sniegt);

  -AptaujuCentrs.lv vietnē norādītā informācija netiks izsniegta vai pārdota trešajām pusēm;

  -Profila informācija, ko jūs aizpildījāt reģistrējoties, tiks izmantota tikai tam, lai atlasītu jums piemērotās aptaujas. Šī informācija bez jūsu atļaujas netiks nodota trešajām pusēm. Ja jūs izvēlēsieties piedalīties kādā specifiskā aptaujā, ir iespējams, ka jums būs jāsniedz papildus informācija tās ietvaros.

  -Jūsu informācija netiks izmantota citu pakalpojumu vai piedāvājumu saņemšanai. Ja jūs izlemsiet nepabeigt aptaujas aizpildi, sadarbības partneri nesaņems informāciju par jums. Izvēloties aizpildīt un iesniegt aptauju, viņi saņems tikai aptaujā minēto informāciju.

  -Jūsu adrese tiks izmantota tikai atlīdzības nosūtīšanai vai krāpnieciskas darbības izmeklēšanas ietvaros.

  -AptaujuCentrs.lv vietne nesatur kaitniecisko programmatūru, kā arī nelūdz saviem dalībniekiem lejupielādēt un instalēt kādu programmatūru.

  -Jums netiks pieprasīts uzrādīt dokumentus identifikācijai, ja tas nebūs nepieciešams apmaksas nosūtīšanai vai krāpnieciskas darbības izmeklēšanas ietvaros.

  -Dalībniekam izmatojot mūsu vietni, tiks fiksēta informācija par IP adresi, no kuras viņš apmeklē vietni, valsti, pārlūkprogrammas versiju, kā arī operētājsistēmas versiju.

  -Lai atvieglotu pieteikšanos vietnē, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Ja nevēlaties būt pieteikts sistēmā visu laiku, pēc tās izmantošanas beigām, lūdzu, dzēsiet sīkdatnes no sava datora!

  GDPR

  Šajā privātuma politikā aprakstīts, kādā veidā AptaujuCentrs.lv iegūst un izmanto jūsu informāciju saistībā ar piedāvātajiem pakalpojumiem (turpmāk tekstā – PAKALPOJUMI).
  Šī privātuma politika piemērojama, tiklīdz jebkura persona apmeklē jebkuru PAKALPOJUMU sadaļu. Šīs privātuma politikas mērķiem ABONENTS ir cilvēks, kurš izveido un izplata tiešsaistes aptauju, savukārt RESPONDENTS ir cilvēks, kurš aizpilda tiešsaistes aptauju, kuru ABONENTS sagatavojis AptaujuCentrs.lv.
  AptaujuCentrs.lv piedāvātie PAKALPOJUMI ir brīvprātīgi. Jums nav jāsniedz nekāda personas informācija, ja vien neizvēlaties piekļūt PAKALPOJUMU iespējām, kuras pieprasa šādas informācijas sniegšanu. Ja nepiekrītat šīs politikas noteikumiem, lūdzu, nesniedziet mums savu personas informāciju un pārtrauciet izmantot PAKALPOJUMUS.
  Izveidojot ABONENTA kontu vai piekļūstot PAKALPOJUMIEM, jūs tiešā veidā piekrītat jūsu informācijas iegūšanai un izmantošanai saskaņā ar šajā privātuma politikā noteikto.
  Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, kā arī dzēst tos un ierobežot to apstrādi. Šādu pieprasījumu nepieciešams nosūtīt AptaujuCentrs.lv, izmantojot PAKALPOJUMOS pieejamo saziņas veidlapu vai e-pasta adresi.
  Mēs iegūstam un uzglabājam turpinājumā norādīto informāciju par ABONENTU:
  Reģistrācijas informācija – vārds, uzvārds, iestāde un e-pasta adrese. ABONENTS var skatīt un mainīt šo informāciju iestatījumos.
  Aptaujas informācija – jautājumi un atbildes.
  No maksas kontu lietotājiem pieprasām rēķina izrakstīšanas informāciju saskaņā ar Grāmatvedības likumu.
  Iekārtas un lietošanas dati: AptaujuCentrs.lv var iegūt informāciju no iekārtas, kuru ABONENTS izmanto, lai piekļūtu PAKALPOJUMIEM, proti, IP adresi, meklētāja veidu un pārraides datus.
  Informācija no sīkfailiem un spraudņiem: AptaujuCentrs.lv izmanto trešās puses izsekošanas pakalpojumus (Google Analytics), kas izmanto sīkfailus un spraudņus, lai iegūtu apkopotu un anonīmu informāciju par mūsu tiešsaistes lapas apmeklētājiem. Šie dati var ietvert izmantojumu un lietotāja statistiku.